Aeroklub wrocławski – samoloty, szybowce, pasje miłośników latania

Aeroklub wrocławski – samoloty, szybowce, pasje miłośników latania – 13 i 14 listopada 2021

„Zakochaj się w Polsce” zapraszana na spotkanie na lądowisku Aeroklubu Wrocławskiego, gdzie pod kierunkiem instruktorów i pilotów aeroklubu będzie można obejrzeć stacjonujące tu samoloty i szybowce. Wybrane samoloty i szybowce będą dostępne dla zwiedzających także w kabinie pilotów z możliwością wejścia. Zobaczymy też samoloty prywatnych właścicieli i samoloty wielozadaniowe.

Aeroklub Wrocławski powstał w 1945 roku i początkowo aktywność lotnicza aeroklubu miała miejsce na nieistniejącym już lotnisku, które znajdowało się na wrocławskim Gądowie. Likwidacja lotniska nastąpiła w wyniku przewidzianej na tym miejscu budowy osiedla Kosmonautów. W Szymanowie położonym na północ od Wrocławia aeroklub nieprzerwanie działa od 1983 roku.

Wszystkich, którzy chcą poznać i zobaczyć flotę aeroklubu, poczuć ducha lotnictwa, spędzić wolny czas z „pasjonatami lotów” zapraszamy w dniach 13 i 14 listopada 2021r.

Liczba miejsc jest ograniczona wobec tego konieczne jest potwierdzenie uczestnictwa. Prosimy o pozostawienie swojego numeru kontaktowego w razie informacji w sytuacji wyczerpania miejsc lub sposobu dotarcia do lotniska..

Zapisy pod numer 604 94 89 81 sms
13.11.2021 godz. 9.00
14.11.2021 godz. 9.00
Koszt 29 zł (gotówka)

Dojazd we własnym zakresie: AEROKLUB WROCŁAWSKI ul. LOTNICZA Szymanów
Choć do miejscowości dojeżdża linia 908, to na wskazaną godzinę nie mamy możliwości bezpośredniego połączenia. Ponadto od przystanku Szymanów-pętla do lotniska długi odcinek trzeba pokonać pieszo. Polecam transport własnym samochodem.

Galeria wyjazdu