WAKACYJNA PRZYGODA Moje miasto Mój region

WAKACYJNA PRZYGODA Moje miasto  Mój region – oferta letniego wypoczynku dla dzieci

Stowarzyszenie „Zakochaj się w Polsce” zaprasza w nadchodzącym tygodniu na ostatnie wakacyjne wycieczki krajoznawcze dla dzieci w wieku 8-13 lat  Oferta jest bezpłatna – projekt realizowany ze środków Gminy Wrocław.  Zapraszamy dzieci ciekawe świata, chcące rozwijać swoje zainteresowania.

 

Pozostało kilkanaście miejsc łącznie na wyjazdy 17 i 19 sierpnia oraz 23 sierpnia.

Zgłoszenia pod numerem telefonu 604 94 89 81.

Prosimy o natychmiastową  rezerwacje https://www.facebook.com/zakochajsiewpolsce.org/  strona www.zakochajsiewpolsce.org

 

Wycieczki sprzyjają poznawaniu walorów kulturowych i krajobrazowych własnego regionu – Dolnego Śląska, charakteryzuje je bogaty, zróżnicowany program, są prowadzone przez zawodowych przewodników i pasjonatów krajoznawstwa. sposób prowadzenia pozwala zaangażować i skupić uwagę uczestników na wielu akcentach tematycznych, które dostrzegamy w otaczającej przestrzeni, rozwija umiejętność postrzegania, kojarzenia, wyobraźni. Dzieci doświadczają zjawisk, o których uczą się na lekcjach, tu uczą się przez poznawanie. Przybliżamy dzieciom najważniejsze atrakcje turystyczne regionu które powinny utożsamiać z miejscem, w którym żyją i mieszkają.